Menu
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kalendář
<<  Listopad  >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
  Navštívili nás

O nás

Občanské sdružení pro Záhornici,

vzniklo na popud několika Záhoráků.Cílem tohoto sdružení je ,aby se všichni kdo v Záhornici žijí, případně ji jen navštíví cítili dobře. Máme několik krátkodobých  i dlouhodobých plánů které hodláme postupně uskutečňovat.  Mezi krátkodobé plány patří pořádání různých setkání a kulturních akcí pro děti a dospělé. Pracujeme na detailních strategiích dalšího rozvoje turistické destinace našeho města. Na každou akci se zodpovědně připravujeme a snažíme se připravit podklady pro seznámení s infrastrukturou této osady. Spolu se spisovateli a redaktory ze rewriting service se nám daří vytvářet kvalitní a zajímavý obsah v podobě informativních brožur, prezentací, blogových článků, publikací a rešerší historických dat o městě.

Z dlouhodobých je to projekt vytvoření centra pro  děti i ostatní v budově bývalé Kampeličky. Snažíme se vybudovat zázemí  pro vzájemná setkání .   

Také chceme ukázat především těm kteří se zde nenarodily  Záhornici i z jiného úhlu. Chceme vás informovat o událostech dávno minulých, o jejím okolí, o lidech kteří něco dokázali.

Nezaložily jsme naše sdružení proto abychom uskutečňovaly své nápady, ale proto abychom uskutečňovaly ty vaše. Proto doufáme že s námi budete čile komunikovat a  spolupracovat a že nám přijdete při uskutečňování vašich přání a nápadů pomoci.

Vaše  Občanské sdružení pro Záhornici

Veškeré informace vám  poskytne  p. Zuzana Horká a p. Eva KaráskováNaše emailová adresa

 

Máte zájem o automatické zasílání novinek?  Pošlete nám na Vás kontakt,

vše zařídíme.

| Autor: | Vydáno dne 24. 06. 2007 | 6363 přečtení |

| Informační e-mail | Vytisknout článek |

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server